Hale i namioty przemysłowe

Inwestycja w nowe powierzchnie magazynowe to poważny wydatek dla każdego przedsiębiorstwa. Firma Best-Pol przygotowała dla Państwa świetną i znacznie tańszą alternatywę, jaką są hale przemysłowe. Proponujemy Państwu konstrukcje o łukowym lub wielospadowym kształcie zadaszenia, które wykonane są z profili stalowych i aluminiowych. Każdy nasz namiot przemysłowy ma poszycie ścian wykonanych z PVC, natomiast strukturę dachu tworzymy z PVC lub blachy.

Namioty przemysłowe doskonale sprawdzą się jako magazyn dla Państwa towarów, lub też miejsce, w którym można prowadzić standardowe czynności produkcyjne. Dobrej jakości tworzywa, z których wykonujemy nasze hale przemysłowe, gwarantują jej stabilność nawet w obliczu bardzo silnego wiatru, a także odporność na pozostałe czynniki atmosferyczne, jak promieniowanie UV, czy też intensywne opady deszczu.

Proponujemy gotowe namioty przemysłowe o różnych wymiarach, rozstawieniu przęseł, a także materiałach, które zostały wykorzystane do ich produkcji. Jeśli jednak poszukiwany jest przez Państwa namiot przemysłowy o innej charakterystyce, to nasza firma podejmie się realizacji konstrukcji na zamówienie. Prowadzimy kompleksową obsługę, od zaprojektowania pawilonu, przez transport wszystkich elementów, a na ich montażu i postawieniu trwałej konstrukcji kończąc.

  • Układ siatki
  • Układ tabeli
  Nazwa Szerokość Rozstaw przęseł Wysokość w kalenicy Wysokość ściany bocznej Materiał Ochrona antykorozyjna elementów stalowych Poszycie dachu Poszycie ścian Wymiar profilu głównego Wymiar profilu pomocniczego
01 two gate hall
HALA PRZEMYSŁOWA SL-30
30m
Stal S 355
Ocynk
PVC
PVC
01  steel hall
HALA MAGAZYNOWA SW-20
20m
Stal S 355
Ocynk
Blacha lub PVC
Blacha lub PVC
01 multi-hipped modular hall
HALA MAGAZYNOWA SW-12
12m
Stal S 355
Ocynk
PVC
PVC
01 multi-hipped modular hall
HALA PRZEMYSŁOWA SW-15
15m
Stal S 355
Ocynk
PVC
PVC
ALD-12 01 hall
HALA PRZMYSŁOWA AD-12
12m
3/4/5m
5/6/7m
3/4/5m
Aluminium 6005 / Stal S 355
Ocynk
PVC
Blacha lub PVC
170x108 mm
170 x 108 mm