Hale i namioty magazynowe

Oferujemy Państwu konstrukcje, których liczba zastosowań wydaje się być ograniczona tylko przez ludzką wyobraźnię. Nasze hale i namioty magazynowe, doskonale sprawdzą się jako przestrzeń do przechowywania towarów, prowadzenia produkcji, uprawy rolnej, czy też hodowli trzody lub bydła. Wykonujemy wielkogabarytowe pawilony z wysokogatunkowej stali, ocynkowanej ogniowo, a także odpornej na intensywny wiatr i deszcz, wyprodukowanej z PVC.

Wśród naszych propozycji znajdą Państwo namioty magazynowe o szerokości od 10 do 30 metrów oraz różnych długościach. Konstrukcje mają dach dwuspadowy, wielospadowy lub też łukowy. Właściwy wybór powinien być przede wszystkim podyktowany zastosowaniem, jakie będzie miała zamówiona u nas hala magazynowa. Konstrukcje do użytku hodowlanego i rolniczego mają z reguły dach łukowy, z kolei pawilony przemysłowe posiadają dwuspadową lub wielospadową strzechę.

Szeroki wybór rodzajów dachu oraz wymiarów, gwarantuje, że wybrany przez Państwa namiot magazynowy będzie spełniać wasze oczekiwania. Hale magazynowe to rozwiązanie, które pozwoli na unikniecie dużych kosztów, a także znacznie skróci biurokratyczne formalności w ubieganiu się o pozwolenie na budowę, z czym wiązałoby się stawianie murowanej konstrukcji o podobnym wykorzystaniu.

  • Układ siatki
  • Układ tabeli