Hale rolnicze

Propozycje w tej kategorii kierujemy do wszystkich osób, które posiadają gospodarstwo i szukają sposobów na tanią rozbudowę powierzchni użytkowej. Hale rolnicze od firmy Best-Pol znakomicie sprawdzą się jako miejsce do uprawy warzyw, czy krzewów owocowych, a także konstrukcja, w której przy niewielkich modyfikacjach można z powodzeniem hodować drób, trzodę chlewną czy też bydło.

Nasze standardowe rozwiązania konstrukcyjne to zastosowanie stalowych lub aluminiowych profili oraz plandeki wykonanej z mocnego PVC, która stanowi poszycie ścian oraz dachu. Produkujemy hale rolnicze o łukowej konstrukcji strzechy, co zapewnia jej stabilność, a także odpowiednie odprowadzanie wody deszczowej. W przypadku większych powierzchni, przeznaczonych pod hodowlę zwierząt, poszycie ścian oraz dachu może zostać wykonane z cynkowanej ogniowo blachy.

Pragniemy zauważyć, że na hodowli i uprawie nie kończą się możliwości zastosowania naszych konstrukcji. Hale rolnicze z powodzeniem mogą zostać wykorzystane także jako dodatkowa powierzchnia garażowa, w której mogą Państwo składować ciągniki, przyczepy lub inne maszyny i narzędzia. Sposób zagospodarowania konstrukcji zależy tylko od Państwa potrzeb i wyobraźni.

  • Układ siatki
  • Układ tabeli