Hale sportowe, namioty sferyczne

Idea promowania zdrowego stylu życia, jest szczególnie ważna wśród dzieci, które można dzięki ciekawej inicjatywie odciągnąć od komputera. Pomóc mogą w tym Państwu nasze hale sportowe, na których można zorganizować rozgrywki pomiędzy klasami, szkołami czy też miasteczkami w wielu różnych dyscyplinach. Ciekawym rozwiązaniem konstrukcyjnym, które zyskuje na popularności w ostatnich latach jest namiot sferyczny.

Są to mobilne struktury o okrągłym kształcie i szerokiej możliwości zastosowań. Atrakcyjny design, dobra izolacja termiczna, a także biały kolor plandeki, który odbija światło słoneczne, sprawiając, że wewnątrz panuje przyjemna atmosfera – to tylko niektóre zalety rozwiązania, jakim są namioty sferyczne. Często zdarza się, iż są one wykorzystywane jako hale sportowe, jak chociażby podczas Euro 2012 w Polsce, gdzie w tego typu konstrukcjach można było rozegrać mini mecz.

Warto pamiętać, iż namiot sferyczny ma znacznie większą ilość zastosowań. Duża powierzchnia daje możliwość nieograniczonej aranżacji wnętrza, które jednego dnia może służyć jako hala sportowa, a następnego stać się konstrukcją, w której organizowane są wydarzenia o charakterze kulturalnym i rozrywkowym. Namioty sferyczne są bardzo często wykorzystywane podczas różnego rodzaju imprez i eventów.

  • Układ siatki
  • Układ tabeli